Ukázka léčení

Co Vás tedy čeká?

Ještě před začátkem Vás požádám o aktuální fotografii. Potom na Vás budu prostřednictvím této fotografie působit, v pravidelných intervalech, po dobu dvou, čtyř nebo šesti týdnů.

Výhodou Energetického léčení je, že se toho můžete, ale taky nemusíte bezprostředně účastnit. Ať se Vám to zdá jakkoliv divné, energie bude působit i když se budete v danou dobu věnovat jakékoliv jiné činnosti. Na výsledný efekt to nemá vliv. 

Přesto Vám ale doporučuji, abyste si v domluvenou dobu udělali čas pro sebe. Můžete sedět nebo ležet, je to jedno. Můžete si pustit nějakou klidnou, příjemnou hudbu. Zavřete si oči a zaposlouchejte se do tónů hudby nebo si jen tak bezmyšlenkovitě užívejte ticha a klidu.

Budete-li v klidu, může se stát, že ucítíte teplo, chlad, jemné mravenčení a nebo taky vůbec nic. Je to naprosto individuální a není potřeba cokoliv cítit. 

I příjemná relaxace je fajn.

 Léčení bude probíhat po sjednanou dobu, ale jeho působení na organismus je dlouhodobé.

Garance

Jsem si jistý, že Vám toto léčení bude ku prospěchu. Proto si dovoluji nabídnout garanci spokojenosti a garanci vrácení peněz.

Jestliže mně po dvou měsících napíšete, že nedošlo k žádné pozitivní změně na vašem zdraví ani v životě, bez dalších otázek Vám vrátím celou částku zpět.